Jazykové kurzy
cz fr

! Novinka !

Přípravný kurz na zkoušku DALF C1: otevíráme pro vás další termín, a sice v pátek 18-20h od 1. 12. 2017 do 16. 2. 2018!

Přípravné kurzy ke zkouškám

Přípravné kurzy jsou určeny těm, kdo se chtějí přihlásit na zkoušky DELF a DALF v úrovních B1, B2 a C1. Tato příprava vám umožní nejen seznámit se se strukturou zkoušek, ale také se naučit, jak správně postupovat v jejích jednotlivých etapách: porozumění nahrávkám, mluveném projevu, porozumění textu a písemném projevu. Na konci kurzu si budete moci vyzkoušet simulaci zkoušky a obdržíte individuální rady od lektora.

Přípravné kurzy nepodmiňují účast na zkouškách DELF a DALF, ale přesto vám je vřele doporučujeme.

Přípravné kurzy na zkoušku DELF DALF

DELF a DALF jsou zkoušky, jejichž jednotlivé části jsou značně specifické. Pouhá znalost francouzštiny v tomto případě ještě nemusí zaručit úspěch, je zapotřebí se obeznámit s jednotlivými typy cvičení a jejich způsobem vyhodnocování.

Přípravné kurzy nabízené Francouzským institutem jsou určeny kandidátům, kteří chtějí složit zkoušku úrovně B1, B2 nebo C1. 

Vyučující jsou dokonale obeznámeni s jednotlivými požadavky zkoušky a mají dlouholeté zkušenosti s jejím průběhem a vyhodnocováním kandidátů jak při písemné, tak i ústní části zkoušky. Všichni jsou oficiálními zkoušejícími DELF DALF s habilitací od Mezinárodního centra pro pedagogická studia CIEP.

Stáhněte si přihlášku