Jazykové kurzy
fr cz

Francouzština pro studium

Přejete si absolvovat studijní program ve francouzštině či se zapsat ke studiu ve Franci? Tento kurz vám pomůže dosáhnout požadované úrovně francouzštiny, rozšířit si kulturní i metodologické dovednosti a dosáhnout tak vašeho cíle.

Přípravný kurz pro program "Rok ve Francii"

Tento kurz francouzštiny je určen zájemcům o studijní pobyt ve Francii v rámci programu „Jeden rok ve Francii“. Cílem je studenty efektivně připravit pro komunikaci jak v situacích každodenního života, tak v rámci jednání s úřady a pomoci jim lépe pochopit francouzský systém vzdělávání a život ve Francii.

Příprava na studium na vysoké škole ve francii

Tento kurz francouzštiny je určen středně pokročilým studentům (úroveň B1), kteří se připravují na studijní pobyt ve Francii. Kurz je zaměřen na problematiku koncepce univerzitního studia a metodologii výuky. Výsledkem je zlepšení šance na úspěšné začlenění se do univerzitního a společenského života.

Sada pro přežití studentů ve Francii

Sada pro přežití studentů ve Francii je kurz francouzštiny určen začátečníkům, kteří plánují studium na francouzských univerzitách. Během kurzu studenti získají základní komunikační dovednosti v daném jazyce a zlepší se tak jejich šance pro úspěšné zvládnutí studia a začlenění se do univerzitního života.

Stáhněte si přihlášku